Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 X VeČ o MeNi X

Go down 
AvtorSporočilo
BeBe*
× Mali slikar
× Mali slikar
BeBe*


Female
Število prispevkov : 107
Age : 28
Programi, ki jih uporabljaš pri artanju : PH
Registration date : 12/05/2008

X VeČ o MeNi X Empty
ObjavljaNaslov sporočila: X VeČ o MeNi X   X VeČ o MeNi X EmptyPet Jul 25, 2008 9:48 am

Oilla...

jast sm Nina...živim v ljubljani in hodim v šolo miška kranjca

drugač iz rebelde al pa iz njihove skupine RBD imam najrajši Anahi ali tako imenovano Mio ( Like a Star @ heaven ).
Imam zelo rada živali ( elephant pig cat albino ) kar pa pomeni da jih imam tudi doma... v bloku semimela hrčka, ki pa je nažalost poginill. Na Hrvaško pa imam svojo čivavo ( ni glih čivava je pa mešanka med čivavo in nemškim ovčarjem saj je njena mama umrla ob porodu ko jo je kotila )LiLy in mojega mucka Rikija ( vzdevek : Jiki ) ... v prostem času rada tečem na smučeh seveda ko je zima pa tudi drsam zelo rada - poleti pa zelo rada igram nogomet in igram badbinton ( sei newem niti kako se napiše )..od športov pa sovražim kolesarjenje in smučanje..drugač pa sm nora na musko Rbd, tko da jih obožujem -grem tut na koncert tko da komej čakam..zelo rada artam- čeprv sm še velik začetnik vendar se učim.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
 
X VeČ o MeNi X
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: X my ŁitTle plAnet X-
Pojdi na: